Kniha návštěv v.0.3

Vítejte v Knize návštěv vytvořené krteczkem

Tuhle knihu může používat každý, kdo dodrží níže uvedené pravidla:

  1. zůstanou zde ikonky Jak psát web a Jak na spyware jako aktivní odkazy.
  2. můžete měnit vzhled.
  3. já jako autor nenesu žádnou odpovědnost za Vaše data
  4. knihu jsem programoval podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale je možné, že přesto obsahuje chyby. Pokud náhodou na nějakou narazíte, budu rád, když mi o ní napíšete na mail krteczek01@seznam.cz s popsáním, za jakých okolností se projevuje. Já se budu snažit v co nejkratší době chybu odstranit, a vydat záplatu.
Pokud souhlasíte s těmito podmínkami, zatrhněte prosím následující chekbox:

Napište své přístupové jméno, jež budete používat při přihlašování do administračního účtu:

zde vyplňte prosím Vaši emailovou adresu ( je zbytečné zadávat neexistující, nebo cizí email ), na ni budou zaslány některé ůdaje týkající se téhle knihy návštěv, a pomocí odkazu v mailu bude dokončena registrace administrátora téhle Knihy návštěv a umožněno její spuštění, navíc je možné zasílat na Váš mail upozornění na to, že Vám, nějaký návštěvník zanechal vzkaz v Knize návštěv.

Vaše emailova adresa:
Ano, chci zasílat na výše uvedenou adresu oznámení o zápisu do Knihy návštěv.

Tak to jsou všechny informace potřebné k rozjetí knihy návštěv. Klepnutím na tlačítko odeslat potvrdíte volby. Poté budou na Vaši emailovou adresu odeslané registrační udaje. Na mou adresu krteczek01@seznam.cz bude taktéž odeslán email, který bude obsahovat jen adresu Vašeho serveru, na kterém běží tahle kniha a Vaše emailová adresa. Vaše adresa proto, abych Vás mohl informovat o případných opravách a vylepšeních. Žádné další udaje nebudou odeslány.
logo 88x31 Jak na to - Obrana proti spyware

© 2005 krteczek